OMC workshop naživo 13.februára v Kysuckom Novom Meste

Vibrácia ÓM bola na počiatku a neustále nás sprevádza či sme si toho vedomí alebo nie. Príďte alebo sa pripojte online a využite možnosť zažiť jej rezonanciu a precítiť jej význam pre život každého z nás.
Je to pre mňa radosť a zároveň česť deliť sa s vami o to, čo bolo po stáročia ukryté a odovzdávané iba z majstra na žiaka.

OM Chanting je modlitba. Je to spôsob komunikácie s božskou láskou. V OM Chantingovom kruhu sa manifestuje božský ÓM a zároveň sa aktivuje náš samoliečebný potenciál.

OM Chanting workshop je otvorený pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o zvuku ÓM a OM Chantingu. Tu sa účastníci viac ponoria do významu tejto techniky pomocou vedených meditácií a dychových cvičení, ktoré sú súčasťou workshopu.

Nie je potrebné absolvovať workshop na to, aby ste sa zúčastnili OM Chantingového kruhu, ale je jedným z kritérií potrebných na to, aby ste sa stali OM Chanting organizátorom a mohli viesť svoj vlastný kruh. 
Na OM Chantingovom workshope sa dozviete o kozmickom zvuku ÓM, pôvode a sile OM Chantingovej techniky a ako ju zdieľať s ostatnými. 

Toto všetko sa tu udeje:

1. Zistite viac o vibrácii ÓM

- Význam a symbolika ÓMu

- Uzdravujúci potenciál ÓMu

- Cvičenie vibrácie ÓM

- ÓM meditácia

2. Zistite viac o OM Chantingu:

- História OM Chantingu

- Čo sa deje počas OM Chantingového kruhu

- Organizačné pokyny: ako organizovaťť OM Chantingový kruh u vás doma v období Covidu

- Čo je potrebné na to, aby ste sa mohli stať organizátorom OM Chantingu

- Kampaň „Mestá svetla“ a projekt "Rozžiarte svoje domovy"

MÁTE ZÁUJEM, ALE NEVYHOVUJE VÁM ČAS? 

Žiaden problém. Ak vám tento dátum a čas nevyhovuje, kontaktujte ma a dohodneme si náhradný termín.

Link videohovoru v prípade online kurzu bude zaslaný všetkým záujemcom mailom spolu s ostatným info.

REGISTRAČNÉ ÚDAJE

V prípade záujmu je potrebná včasná REGISTRÁCIA (najneskôr do 9.2.) na: dusanbelej@gmail.com, aby sme vás vedeli včas informovať o prípadných zmenách.

Začiatok kurzu je o 10:00, predpokladaný koniec je o 12:30.

Cena workshopu zostala 27€ :)

Online OMC workshop 22.januára

Tento rok začneme s OM Chanting workshopom. V tomto čase je táto technika jedna z mála vecí, ktoré môžu pomôcť ľuďom nájsť svetlo v sebe, zdvihnúť hlavy ponorené do negativity tohto sveta a opäť sa nabiť pozitívnymi vibráciami.

OM Chanting pochádza z predvédyckého obdobia.Je to mocná technika, pomáhajúca všetkým živým bytostiam aj matke Zemi, ktorú opäť priniesol svetu plne realizovaný majster práve v tejto dobe. Žeby náhoda...?

Na všetkých záujemcov sa teším, bližšie info pošlem všetkým, ktorí mi napíšu mail na dusanbelej@gmail.sk