Vedeli Ste, že joga znamená “JEDNOTA”? Vedeli ste, že ÓM je prvá najvyššia mantra a najčistejšia božská vibrácia znejúca v celom stvorení?
Spievaním ÓM sa nalaďujeme na našu podstatu, na našu dušu a na celok. ÓM nám pomáha nastoliť harmóniu v tele i v mysli. Takto naladení dokážeme citlivo vnímať najjemnejšie aspekty života, precitnúť do čistej lásky a šíriť túto lásku a svetlo do svojho okolia. Tajomstvo ÓMu bolo ľuďom odhalené pred tisíckami rokov, kedy ho osvietení jogíni používali ako mocný liečivý nástroj pre ľudstvo a celú planétu. V tých časoch vznikol aj OM Chanting, ako dnes nazývame skupinovú jogovú techniku so špeciálnym rozostavením spievajúcich a s požehnaním celej línie majstrov.

Na festivale bude táto prastará jogová technika šíriť svetlo vďaka priateľom z Bhakti Margy (cesty lásky a oddanosti). Ako Upendra hovorí: “Podľa nášho majstra je OM Chanting v dnešnej dobe najsilnejším nástrojom svetla, ktorý samotný má potenciál skutočne vyliečiť a zachrániť našu planétu. No to je možné iba vtedy, ak sa spojíme. A ak toto vieme, urobme najviac, čo sa dá.
Budeme mať na festivale svoj vlastný stan, v ktorom budete mať možnosť posedieť, porozprávať sa o meditačných jogových technikách akou je Atma Kriya Yoga, o duchovnej ceste, o tom, aké je to mať gurua a prečo sú mantry tak mocné a dôležité.
Ujjvala Denisa: "Na indickej mytológii je nádherné to, že za každou mantrou, modlitbou je mocný príbeh. A tak je to aj s Gayatri mantrou. Touto nádhernou modlitbou k Božskej Matke Vás budem sprevádzať. Venujem sa spievaniu mantier, intuitívnej a spirituálnej hudbe a nahrala som medzinárodný album Journey to Peace, ktorý som venovala svojmu duchovnému majstrovi Paramahamsovi Vishwanandovi. On mi podal ruku, na ktorú som celý život čakala. Ukázal mi skutočnú božskú Lásku, ktorá sídli vo mne a v každom človeku. Pochopila som, že to, čo sa deje, keď spievam, je od Boha a je to Boh samotný…”
Ujjvala je tiež sprievodkyňa domácimi pôrodmi a v čase workshopov Vám rada porozpráva o svojom poslaní a ako sa dá spojiť spievanie mantier s pôrodom.


Tešíme sa na spoločné tvorenie, harmóniu, lásku a svetlo.

Zámer festivalu je priniesť radosť, svetlo a lásku do Vašich/ našich dní a životov a poriadne si to užiť ;)

Keď sa chcete dozvedieť viac, môžete sa pridať do skupiny:
www.facebook.com/groups/729201664262446/

Skupina na riešenie dopravy z BA do Pezinka: https://www.facebook.com/groups/3068970436522001

Ceny lístkov a kompletný program nájdete TU: www.kvetzivota.sk

Lístky sa dajú kúpiť len v predpredaji kvôli autobusovej doprave, ktorú si objednávate na presné časy. Predaj je do štvrtka 18:00- tým stihnú platby prísť do piatka.
Ďakujem za porozumenie 🙏

Upendra

Napísať komentár


Napíšte do políčka posledné písmeno slova wyuc02n3

RSS kanál pre komentáre k článku